Lista oczekujących na zabieg refundowany przez NFZ

Nasz fanpage!

Zobacz nasze filmy

Klinika Okulistyczna OFTALMIKA

ul. Modrzewiowa 15, 85-631 Bydgoszcz

logo_iso

ISO 9001:2008

PROMOCJA

 

Tylko do końca września możesz pobrać z naszej strony BON promocyjny z rabatem do 600 zł na zabieg laserowej korekcji wad wzroku. BON można zrealizować niezależnie od metody, którą zarekomenduje nasz lekarz okulista podczas wizyty kwalifikacyjnej. Sprawdź, czy laserowa korekcja wad wzroku jest odpowiednia dla Ciebie i zaoszczędź nawet 600 zł!

 

 

Jak skorzystać z promocji?

To bardzo proste. Wystarczy, że pobierzesz BON promocyjny z tej strony, wydrukujesz go, a następnie zapiszesz się na wizytę kwalifikacyjną w Klinice Okulistycznej OFTALMIKA. Pobrany BON promocyjny trzeba okazać w recepcji przed zabiegiem. W trakcie wizyty kwalifikacyjnej lekarz okulista przeprowadzi badanie diagnostyczne, aby potwierdzić dobór najodpowiedniejszej metody laserowej korekcji wzroku dla Ciebie.
Pamiętaj, BON promocyjny jest dostępny na naszej stronie tylko do 30.09.2017 r., a jego ważność upływa z końcem roku.

 

BON promocyjny jest ważny na WSZYSTKIE zabiegi laserowej korekcji wad wzroku. Jego wartość jest uzależniona od tego, czy pacjent zostanie zakwalifikowany do operacji i czy podda się operacji jednego oka bądź obu oczu.

 

 

 

Zaoszczędź nawet 600 zł!

 

- Od ceny zabiegu możesz odliczyć koszt wizyty kwalifikacyjnej o wysokości 250 zł.

- Jeśli zabieg zostanie przeprowadzony w obu oczach, odliczasz dodatkowe 350 zł. Razem: 600 zł.

  • - Jeśli operacja zostanie przeprowadzona tylko w jednym oku, uzyskasz 250 zł rabatu. Razem: 250 zł.
  • - Rabat zostanie zrealizowany w dniu zabiegu.

Gdyby okazało się, że pacjent nie może zostać zakwalifikowany do operacji, ponosi koszty wizyty kwalifikacyjnej o wysokości 250 zł.

  

 

Pamiętaj, rabatowanie usług nie oznacza obniżenia ich jakości. W Klinice Okulistycznej OFTALMIKA wszystkie usługi są świadczone zawsze na najwyższym poziomie.

 

  

 

 

Metody laserowej korekcji wad wzroku stosowane w Klinice Okulistycznej OFTALMIKA

 

W naszej Klinice stosowane są najbardziej zaawansowane technologie laserowej korekcji wad wzroku, przy wykorzystaniu dwóch najnowocześniejszych laserów: ekscimerowego Amaris 750S niemieckiej firmy Schwind oraz femtosekundowego FEMTO LDV Z8 szwajcarskiej firmy Ziemer. 

 

W klinice Okulistycznej OFTALMIKA stosujemy różne metody laserowej korekcji wad wzroku. Wyboru metody odpowiedniej dla pacjenta dokonuje lekarz okulista w trakcie wizyty kwalifikacyjnej. Za każdym razem wybór ten jest poprzedzony wnikliwą analizą historii choroby oraz wyników badań wstępnych.

 

Jedną z najpopularniejszych, bezbolesną i szybką metodą korekcji wady wzroku jest 3D femto-LASIK, w której wykorzystujemy najbardziej precyzyjny szwajcarski laser FEMTO LDV Z8 marki Ziemer.

 

 

 

 

Przekonaj się na własne oczy, że warto uwolnić swój wzrok od ograniczeń. Umów się już dziś na wizytę kwalifikacyjną i skorzystaj z letnej promocji: tel. 52 370 20 02, e-mail: rejestracja@oftalmika.pl