Lista oczekujących na zabieg refundowany przez NFZ

Uprawnienia specjalne

RODO

Ochrona danych osobowych

Nasz fanpage!

Zobacz nasze filmy

Klinika Okulistyczna OFTALMIKA

ul. Modrzewiowa 15, 85-631 Bydgoszcz

NFZ
United Registrar of Systems
Unia Europejska

Aktualności

18.12.2020
PROMOCJA Odzyskaj kolory w Twoim życiu. Do końca marca 2021 obniżamy ceny wieloogniskowych soczewek wewnątrzgałkowych AcrySof® IQ PanOptix® oraz torycznych.
Teraz można nie tylko pozbyć się zaćmy, ale również towarzyszącej jej wady wzroku. Przywróć wszystkie kolory swojemu życiu i patrz na świat wreszcie wyraźnie – w każdym wieku bez okularów!

W Klinice Okulistycznej OFTALMIKA w Bydgoszczy mamy teraz wyjątkową promocję na soczewki wieloogniskowe AcrySof® IQ PanOptix®, które zostaną wszczepione podczas operacji usunięcia zaćmy. Promocyjna cena jednej soczewki wieloogniskowej wynosi 2990 zł (poprzednio: 3500 zł), a soczewki wieloogniskowej torycznej 3990 zł (poprzednio 4500 zł). Warunkiem skorzystania z promocyjnej ceny jest to, by wizyta kwalifikacyjna odbyła się od 26 października, natomiast zabieg powinien się odbyć do 31 marca 2021 r.

 

Wybór soczewki wewnątrzgałkowej to bardzo ważna decyzja, która wpływa na jakość życia po operacji usunięcia zaćmy. Soczewka wewnątrzgałkowa zostaje wszczepiona w miejsce naturalnej zmętniałej soczewki podczas zabiegu usunięcia zaćmy. Pozostaje w zoperowanym oku do końca życia. 

Wieloogniskowe soczewki wewnątrzgałkowe poprawiają jakość obrazu i przywracają pełny zakres widzenia – dali, bliży i odległości pośredniej. Dzięki temu pacjenci z zaćmą mogą się całkowicie uniezależnić od okularów lub soczewek kontaktowych. 

 

Soczewki wewnątrzgałkowe AcrySof® IQ PanOptix® wykonane są z hydrofobowego materiału AcrySof®, posiadają filtr UV oraz filtr światła niebieskiego. W naszej Klinice w czasie operacji można dodatkowo skorygować astygmatyzm dzięki zastosowaniu soczewek torycznych: AcrySof® IQ PanOptix® Toric.

 

Innowacyjne soczewki wieloogniskowe trifokalne IQ PanOptix® pozwolą skorygować także starczowzroczność. Zapewniają pacjentom pełny zakres widzenia: bliży, dali i odległości pośredniej od 40 do 80 cm, co przekłada się na osiągnięcie zbliżonego do naturalnego przejścia między tymi odległościami i większy komfort widzenia. 

 

Więcej informacji na temat zabiegu usunięcia zaćmy znajdziesz TU, a na temat rodzaju soczewek wewnątrzgałkowych TUTAJ.

 

W Klinice Okulistycznej OFTALMIKA możesz poczuć się bezpiecznie. Dbamy o Wasze i nasze bezpieczeństwo podczas zabiegów. Zapoznaj się z naszymi zaleceniami i procedurami stosowanymi podczas pandemii TUTAJ


Zdjęcie: