Lista oczekujących na zabieg refundowany przez NFZ

Uprawnienia specjalne

RODO

Ochrona danych osobowych

Nasz fanpage!

Zobacz nasze filmy

Klinika Okulistyczna OFTALMIKA

ul. Modrzewiowa 15, 85-631 Bydgoszcz

NFZ
United Registrar of Systems
Unia Europejska

Aktualności

05.05.2019
PROMOCJA! Pozbądź się wady wzroku w kilka minut i rób to, co lubisz – bez ograniczeń! Zabieg TransPRK i FemtoLASIK -50% na drugie oko

Od 6 maja do 31 sierpnia w naszej Klinice można skorzystać z promocji na laserową korekcję wady wzroku wykonywaną metodą TransPRK lub FemtoLASIK i zaoszczędzić 50% na zabieg wykonywany na drugim oku, przy zachowaniu najwyższej jakości usług. Warto umówić się na wizytę kwalifikacyjną i uwolnić się od okularów raz na zawsze!

Z promocji mogą skorzystać pacjenci, którzy przejdą badania kwalifikacyjne do 31 sierpnia 2019 roku. Zabieg laserowej korekcji wady wzroku wykonywany metodą TransPRK lub FemtoLASIK powinien być przeprowadzony do końca października 2019 roku.

 

TransPRK jest jedną z najnowocześniejszych metod laserowej korekcji wzroku, zalecaną przede wszystkim aktywnym pacjentom: osobom uprawiającym sporty kontaktowe, pracującym w policji i wojsku. Nie ma tu cięcia i usuwania nabłonka rogówki, więc jej wytrzymałość jest lepiej zachowana. TransPRK stosuje się głównie w krótkowzroczności od -1,0 do -9,0 Dsph i astygmatyzmie. W przeciwieństwie do metody FemtoLASIK, TransPRK przebiega tylko jednoetapowo, a oko nie jest dotykane żadnym narzędziem chirurgicznym. Wszystkie czynności wykonywane są przez laser AMARIS 750S, co przekłada się na krótki czas zabiegu i komfort pacjenta. To najmniej inwazyjna z metod laserowej korekcji wad wzroku.

 

FemtoLASIK jest skuteczną metodą korekcji krótkowzroczności od -1,0 do -9,0 Dsph, nadwzroczności od +1,0 do +5,0 Dsph oraz astygmatyzmu do 5,0 Dcyl.

Korekcja jest bezbolesna i trwa zaledwie kilka minut. Przeprowadzana jest dwuetapowo: za pomocą lasera ekscymerowego oraz najbardziej precyzyjnego szwajcarskiego lasera marki Ziemer FEMTO LDV Z8. Metoda FemtoLASIK nie wymaga założenia opatrunku. Już po godzinie od zakończenia zabiegu pacjent może opuścić Klinikę, a kilka godzin później odzyska dobre widzenie.

 

Przekonaj się na własne oczy, że warto uwolnić się od ograniczeń. Umów się już dziś na wizytę kwalifikacyjną:

 

tel. 52 370 20 02, 52 346 08 21

e-mail: rejestracja@oftalmika.pl.

 

Więcej informacji o zabiegach można przeczytać TU

 

Chcesz wiedzieć więcej? Zachęcamy do obejrzenia filmików o tych zabiegach na naszym kanale na YouTube.com/OFTALMIKAPL.


Zdjęcie: