Lista oczekujących na zabieg refundowany przez NFZ

Uprawnienia specjalne

RODO

Ochrona danych osobowych

Nasz fanpage!

Zobacz nasze filmy

Klinika Okulistyczna OFTALMIKA

ul. Modrzewiowa 15, 85-631 Bydgoszcz

NFZ
United Registrar of Systems
Unia Europejska

Aktualności

31.08.2019
Obniżamy cenę iniekcji doszklistkowych Eylea i Lucentis dla naszych stałych pacjentów zachowujących ciągłość leczenia

Stałym pacjentom Kliniki Okulistycznej OFTALMIKA chorującym na wysiękową postać AMD (zwyrodnienia plamki żółtej związanego z wiekiem) polecamy skorzystanie z promocyjnej ceny iniekcji doszklistkowych preparatami hamującymi rozrost naczyń: Eylea oraz Lucentis. W pakiecie 10 iniekcji cena jednej wynosi teraz 1200 zł (poprzednia cena: 1600 zł).

Warunkiem skorzystania z promocji jest ciągłość leczenia, które rozpoczyna się od trzech iniekcji nasycających, podawanych co 4 tygodnie. Później odstępy między iniekcjami można wydłużać zgodnie z zaleceniami lekarza. Leczenie trwa około 2 lat, w trakcie których podawanych jest zwykle ok. 10 iniekcji.

 

Eylea i Lucentis to nowoczesne leki spowalniające przebieg AMD. Terapia polega na podaniu substancji czynnej do wnętrza gałki ocznej. Iniekcje wykonywane są w warunkach ambulatoryjnych, w znieczuleniu miejscowym.

Pacjenci objęci leczeniem wymagają w pierwszym roku leczenia comiesięcznych wizyt kontrolnych, podczas których na podstawie bezpłatnego badania OCT lekarz decyduje o terminie podania leku.

 

Więcej informacji na temat iniekcji doszklistkowych i AMD TU

 


Zdjęcie: