Lista oczekujących na zabieg refundowany przez NFZ

Uprawnienia specjalne

RODO

Ochrona danych osobowych

Nasz fanpage!

Zobacz nasze filmy

Klinika Okulistyczna OFTALMIKA

ul. Modrzewiowa 15, 85-631 Bydgoszcz

NFZ
United Registrar of Systems
Unia Europejska

Aktualności

12.03.2018
Uwolnij się od okularów na wiosnę! Od 12 marca do końca czerwca można skorzystać z promocji na laserową korekcję wad wzroku metodą FemtoLASIK!

Teraz obniżamy cenę zabiegu dla 1 oka do 2900 zł (poprzednia cena: 3500 zł). Przy operacji obojga oczu można zaoszczędzić w sumie aż 1200 zł, przy zachowaniu najwyższej jakości usług.

Promocja będzie dostępna wyłącznie dla pacjentów, którzy mieli przeprowadzone badanie kwalifikacyjne po 1 marca. Zabieg zostanie wykonany do końca czerwca.

 

FemtoLASIK to najpopularniejsza, bezbolesna i szybka metoda korekcji wad wzroku przeprowadzana za pomocą lasera ekscymerowego oraz najbardziej precyzyjnego szwajcarskiego lasera marki Ziemer FEMTO LDV Z8.

 

Delikatna procedura laserowa umożliwia korygowanie większych wad wzroku, przy minimalizacji ewentualnych powikłań po zabiegu w postaci efektu aureoli, zespołu suchego oka czy stanów zapalnych.

 

Dzięki metodzie FemtoLASIK można skorygować:

 

  • krótkowzroczność od – 1,0 do -9,0 Dsph,
  • nadwzroczność od +1,0 do +5,0 Dsph,
  • astygmatyzm do 5,0 Dcyl.

 

Zabieg przebiega dwuetapowo. Najpierw na rogówce tworzony jest płatek, który jest następnie delikatnie odchylany, a znajdująca się pod nim powierzchnia jest odpowiednio kształtowana przez wiązkęlasera ekscymerowego celem zmiany jej mocy ogniskowania. Dzięki mikroskopijnej dokładności krawędzie tworzonego płatka są idealnie równe i gładkie, co skutkuje lepszymi wynikami pooperacyjnymi. Do wykonania płatka wykorzystuje się laser femtosekundowy FEMTO LDV Z8, zapewniający bezpieczeństwo i przewidywalność zabiegu. 

 

Korekcja jest bezbolesna i trwa zaledwie kilka minut. Wykonywana jest na obojgu oczach równocześnie. Metoda FemtoLASIK nie wymaga założenia opatrunku. Pacjenci uzyskują dobre widzenie już kilka godzin po zabiegu.

 

Ostateczną decyzję o rekomendowanej metodzie korekcji podejmuje lekarz okulista po przeprowadzeniu szeregu badań.

 

Nie zwlekaj z decyzją i zapisz się na wizytę kwalifikacyjną już dziś: tel. 52 370 20 02.

 

Więcej o laserowej korekcji wad wzroku TU.


Zdjęcie: