Patient list waiting for NFZ's refunded treatment

Our fanpage!

Watch our videos

Medycyna estetyczna

i chirurgia plastyczna okolic oczu

You can see more

Modern eye surgery

Aesthetic medicine

and plastic surgery eye area

Modern eye surgery

Advanced laser technology

About

Prywatna Klinika Okulistyczna OFTALMIKA powstała z przekształcenia działającego od 1989 roku Gabinetu Okulistycznego prof. dr hab. med. Józefa Kałużnego.

Na przestrzeni lat, poprzez liczne inwestycje, nasz ośrodek zajął wiodącą pozycję w regionie w zakresie diagnostyki okulistycznej. W roku 2001 rozszerzyliśmy zakres działalności o operacje okulistyczne. Dzięki personelowi o najwyższych kwalifikacjach i najnowocześniejszemu instrumentarium jesteśmy w czołówce placówek specjalistycznych w Polsce. Wykonaliśmy już ponad 25 000 zabiegów okulistycznych.

Dnia 19.04.2008 odbyło się uroczyste otwarcie nowego obiektu, do którego została przeniesiona dotychczasowa działalność. Przestronna przychodnia, składająca się z 6 gabinetów lekarskich oraz 4 pracowni diagnostycznych, zapewnia najwyższy komfort zarówno dla pacjenta jak i dla pracującego lekarza.

W części szpitalnej, dzięki wygodnym salom chorych i ultranowoczesnej sali operacyjnej, zabiegi przeprowadzane są w wyjątkowo bezpiecznychprzyjaznych pacjentowi warunkach.

Operacje okulistyczne wykonywane są z pomocą najwyższej klasy urządzeń medycznych, takich jak mikroskop operacyjny Lumera T firmy Zeiss oraz fakoemulsyfikator Infiniti z funkcją OZil firmy Alcon.

Od czerwca 2011 roku wykonujemy zabiegi laserowej korekcji wzroku. Zakupiliśmy w tym celu ultranowoczesny laser ekscimerowy Amaris 750S niemieckiej firmy Schwind eye-tech-solutions. Jest to jedyne urządzenie dostępne na rynku, umożliwiające laserową korekcję wzroku bez dotykania oka jakimkolwiek narzędziem.

Operacje zaćmy i witrektomii wykonujemy odpłatnie oraz w ramach kontraktu z NFZ.